ERZURUM
AZİZİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Osmaniye ilinde yapılan Okullar Arası Türkiye Kros Birinciliği musabakalarinda Erzurum Spor Lisesi kız takımımız Türkiye Şampiyonu, Erkek takımımız ise Türkiye ikincisi olmuştur.
Osmaniye ilinde yapılan Okullar Arası Türkiye Kros Birinciliği musabakalarinda Erzurum Spor Lisesi kız takımımız Türkiye Şampiyonu, Erkek takımımız ise Türkiye ikincisi olmuştur. Kız takımımız 18-25 Nisan 2020 tarihleri arasında Slovakya'da yapılacak olan liseler arası Dünya Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi temsil edecektir. Erzurum Spor Lisemizi ve öğrencilerimizi, hocalarımızı tebrik eder. Slovakya'da yapılacak olan Dünya şampiyonasında başarılar dileriz.![Osmaniye ilinde yapılan Okullar Arası Türkiye Kros Birinciliği musabakalarinda Erzurum Spor Lisesi kız takımımız Türkiye Şampiyonu, Erkek takımımız ise Türkiye ikincisi olmuştur.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/26093147_web_resim.jpg)