ERZURUM
AZİZİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Öğrenci Temsilcisi Seçimi Yapıldı
İlçe Öğrenci Temsilcisi Seçimi Yapıldı![İlçe Öğrenci Temsilcisi Seçimi Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_10/25140801_WhatsApp_Image_2018-10-24_at_15.46.24.jpg)
2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Demokrasi Eğitimi ve İlçe Öğrenci Temsilci seçimleri 24/10/2018 tarihinde saat 14´te ilçemiz Erzurum Spor Lisesin´de yapılmış olup; Raylı Sistemler Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Hamza KURT 6 oy 19 Mayıs Ortakoulu öğrencisi Zeynep GÜRLER 4 oy Özel Hedef Koleji Ortaokulu öğrencisi Muhammet Eren DURSUN 2(kura ile) oy, alarak ilçe temsilcisi seçilmişlerdir. Öğrencilerimize başarılar dileriz.