ERZURUM AZİZİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Nurullah YAVİLİOĞLU ve Şube Müdürümüz Sn. Aydın GÜVEN Erzurum Büyük Şehir Belediyesi ve Aziziye Belediyesini ziyaret ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sn.  Nurullah YAVİLİOĞLU ve Şube Müdürümüz Sn. Aydın GÜVEN Erzurum Büyük Şehir Belediye Başkanı Sn. Mehmet SEKMEN 'i  ve   Aziziye Belediye Başkanı Sn. Muhammed Cevdet ORHAN 'ı makamlarında ziyaret ederek okullarımızın fiziki şartlarının iyileştirilmesinde öğrencilerimizin akedemik başarılarının artırılmasında yapmış oldukları çalışmalar ve desteklerinden dolayı  kendilerine ayrı ayrı teşekkür ederek İlçemiz adına hazırlanmış birer plaket taktim ettiler. Ziyaretler esnasında Başkanlarımız Eğitime  destek vermenin öncelikleri  arasında olduğunu, okulların sorunlarının aşılması ve öğrencilere her konuda desteklenmesi noktasında önemli çalışmalar yapmaya devam edeceklerini ifade ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Sn.  Nurullah YAVİLİOĞLU ve Şube Müdürümüz Sn. Aydın GÜVEN Erzurum Büyük Şehir Belediyesi ve Aziziye Belediyesini ziyaret ettiler.

11-12-202011-12-202011-12-202011-12-2020

E80 Karayolu Aziziye Kaymakamlığı Binası Aziziye/ ERZURUM - (0442) 631 24 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.