ERZURUM
AZİZİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yönetici Gelişim Planı (Yögep) Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı
![Yönetici Gelişim Planı (Yögep) Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/26160217_IMG-20190426-WA0018.jpg)
Yapılan toplantıda 2018/2019 Eğitim Öğretim yılı Yönetici Gelişim Planı (Yögep) "Okul yönetiminde bilgi ve iletişim teknolojilerinin etkili ve verimli kullanımı" konulu Nisan ayı toplantısı, Aziziye Ilıca Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde yapıldı. İçerik olarak; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mebbis Sorumlusu Fatih YILDIRIM tarafından, e-okul, mebbis, mebdes uygulamaları, eğitimin niteliğini geliştirmede Kalite Takip Sistemi uygulamasının yeri ve önemi, konu başlıklı çalışmalar yapılmıştır.