ERZURUM
AZİZİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ekim-Kasım Ayı YÖGEP Toplantısı
EKİM-KASIM AYI YÖGEP TOPLANTISI MÜDÜRLÜĞÜMÜZ ŞUBE MÜDÜRLERİ VE İMAM HATİP OKUL YÖNETİCİLERİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.![Ekim-Kasım Ayı YÖGEP Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2021_11/17101545_k_16152759_WhatsApp-Image-2021-11-16-at-11.16.53-1.jpg)
İlçemiz İmam Hatip Lise ve Ortaokullarının kapsayan "Yönetim süreçlerinde işbirliği, okula aidiyet hissi, sürdürülebilir takım ruhu ve olumlu kurum kültürü oluşturma" konulu Ekim-Kasım YÖGEP toplantımızı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizin teşrifleriyle Erol Güngör İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Sayın Mahmut BOZAN Hocamızın ev sahipliğinde gerçekleştirdik.