ERZURUM AZİZİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZ DYS ´YE GEÇİYOR

 Okullar için Katılımsız DYS Kurulumu
OKULLARIMIZ DYS ´YE GEÇİYOR

Okullar için  Katılımsız DYS Kurulumu

Crome ve Opera java desteğini kaldırdığından DYS ve Java programları bu tarayıcılarda çalışmamaktadır.

DYS programını sorunsuz olarak Firefox ve İE de çalıştırabilirsiniz. DYS Eğitimi ise tüm tarayıcılarda çalıştırabilirsiniz.

Katılımsız Kurulumların içerisine 31 Mart 2016 Tarihinden itibaren MEB İnternet bağlantılarındaki cihazlara kurulumu zorunlu olan MEB Sertifikasıda eklenmiştir.

Sertifika kurulumuyla ilgili detaylı bilgi http://sertifika.meb.gov.tr adresiden edinilebilir.

Önemli NOT: DYS (Doküman Yönetim Sistemi) İl, İlçe ve Okul/Kurum MEB ADSL erişimi dışında çalışmamaktadır.   DYS kullanabilmek için Kurumunuzun MEB ADSL hattına bağlı olmalısınız.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İlçe/Okul ve Kurumlar için Katılımsız Sertifika kurulum programı. (Bilgisayarınıza DYS programı kurmuşsanız ayrıca sertifika programını kurmanıza gerek bulunmamaktadır. DYS kurulumu setifikayıda beraberibde kurmaktadır)

 

İlçe/Okul ve Kurumlarımızda MEB İnternet hatlarında kullanılan Fatih Projesi etkileşimli tahta ve Tablet dışında kalan tüm cihazlara kurulması gereken MEB sertifikası Katılımsız dosyası aşağıdan indirilebilir.

Sertifika kurulum programı için tıklayınız.

Program indirildikten sonra çift tıklayarak çalıştırılması yeterlidir.

AZİZİYE İLÇESİ TÜM OKULLARDA TÜM DYS KULLANICILARI DYS PROGRAMINI BİLGİSAYARLARINA YÜKLEMELERİ GEREKMEKTEDİR.

PROGRAM İNDİRİNİZ..

 

PROGRAMI indirip zip li dosyadan çıkartıp yönetici olarak çalıştırınız. ve programı kurunuz. böylece   http://dys.meb.gov.tr    adresi aktif olacaktır.

E80 Karayolu Aziziye Kaymakamlığı Binası Aziziye/ ERZURUM - (0442) 631 30 62

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.