ERZURUM AZİZİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Khan Academy

Khan Academy
Khan Academy

Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği protokolü  bulunan KHAN ACADEMY, herkese, her yerde, dünya standartlarında öğrenim şansı sunmak amacıyla yola çıkmış, dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformudur. KHAN ACADEMY Türkçe dersleri EBA -Eğitim Bilişim Ağı’nda yayınlanmakta ve ders videolarına www.eba.gov.tr/video/khan-akademi adresinden ulaşılabilmektedir.

 

KHAN ACADEMY öğrencilerin ders çalışabilecekleri ve bilgilerini pekiştirebilecekleri bir dijital kütüphane; aynı zamanda öğretmenlerin de derslerinde faydalanabilecekleri bir eğitim aracıdır. Öğrenciler için matematik başta olmak üzere binlerce ders videosu ve alıştırma, öğretmenler için ise sınıflar oluşturabilecekleri ve öğrencilerinin gelişimlerini takip edebilecekleri bir öğretmen paneli içermektedir. Dünyada 500,000 öğretmen tarafından kullanılan KHAN ACADEMY’nin kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi için www.khanacademy.org.tr/ogretmenadresini inceleyebilirsiniz.

 

Öğretmenler için hazırlanmış olan kılavuzlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.khanacademy.org.tr/ogretmen/kilavuzlar.zip

E80 Karayolu Aziziye Kaymakamlığı Binası Aziziye/ ERZURUM - (0442) 631 30 62

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.