ERZURUM AZİZİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKADEMİ EĞİTİM DANIŞMANLIK ERZURUM ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ

AKADEMİ EĞİTİM DANIŞMANLIK ERZURUM ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ

 

  

T.C

 

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

 

Aziziye İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü’ne

 

Eğitim bir değişim ve dönüşümdür. Eğitim camiasının fertleri olarak, öğretmen ve eğitim liderlerinin bu dönüşümün baş aktörleri olduğuna inanıyoruz. Son on beş yıl içeresinde eğitim öğretim alanında yapılan yatırımlar bu sürecehem nitelik hem nicelik açısından son derece olumlu katkı sağlamıştır.

Devlet ve milletimizin fedakârca yapmış oldukları bu katkıları taçlandırmak ve hem yurtiçinde hem uluslararası sahada layık olduğumuz konuma gelebilmek adına son altı yıl içerisinde 6.000’den fazla öğretmenle inovatif eğitimler gerçekleştirdik. 24.10.2017

Drama, Zekâ oyunları, Mental Aritmetik, Oyun Terapisi, Robotik, Montessori, Proje Yazarlığı, Öğretmen Liderliği, Hafıza Eğitimi, Hızlı Okumavb. eğitimlerimize katılan öğretmenlerimizden çok güzel geri dönüşler almaktayız.

Eğitimlerimiz, daha önce Ankara(4 eğitim), İstanbul (5), İzmir (4), Elazığ(3), Iğdır(2 eğitim), Aydın, İzmit, Van, Adıyaman(4 eğitim) Antalya, Aydın/Kuşadası (3 eğitim- Yaz Kampı), Aydın/Didim(Yaz Kampı), Bodrum/Turgutreis (Yaz Kampı), Uşak, Çanakkale, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Kayseri, , Erzurum(4), Samsun, Ağrı(5), Trabzon, Şanlıurfa, Adana, Sivas, Kırşehir illerinde başarıyla uygulanmıştır.

Öğretmenlerin eğitimler doğrultusunda, çocukların ve yetişkinlerin planlama, mantık yürütme, mantıksal çıkarımda bulunma, strateji geliştirme, sıra dışı düşünme, dikkat ve konsantrasyon, görsel uzamsal düşünme, hafıza ve bellek alanlarında gelişim sağlayan ve bununla birlikte sabır-sebat, yenilgiyi hazmetme, kararlılık ve karar verme konularında, öğrencilere ve ailelerine rehberlik edebilme düzeyine gelmişlerdir.

Bu amaçla Erzurum’da görev yapan tüm öğretmenler için 04-05 Kasım tarihinde Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneği işbirliği ve makamınız tarafından verilen bina tahsisi onayı ile Drama 1. Kur Eğitimi gerçekleştirilecektir. Kurs bitiminde katılımcılara CartcerdOnaylıSertifika verilecektir. Eğitimler gönüllülük esasına bağlıdır.

Not: İlgilenen adaylar kayıt yaptırmak için,05321323007no’lu telefondan GÜLÇİN KARABAĞ’ a ve 02123471211 no’lu telefondan AYŞENUR ÇIBIK’ a veya akademiegitim25@gmail.com, adresine mail yoluyla ulaşabilirler.

 

Doç. Dr. A. Halim ULAŞ Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme

Derneği Başkanı

 

 

 

2017 YILI EĞİTİM TAKVİMİ

 

04-05 KASIM2017

ERZURUM-KARAYAZI

DRAMA 1. KUR EĞİTİMİ

E80 Karayolu Aziziye Kaymakamlığı Binası Aziziye/ ERZURUM - (0442) 631 30 62

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.