ERZURUM AZİZİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

03-10 Temmuz tarihleri arasında Bodrum/Turgut Reis’te yapmayı planladığımız eğitim programı duyurusu

Akademi Eğitim Danışmanlık ve Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneği arasındaki protokole istinaden yurt genelinde öğretmenlere yönelik çok sayıda eğitim düzenlemekteyiz.   03-10 Temmuz tarihleri arasında Bodrum/Turgut Reis’te   yapmayı planladığımız eğitim programı yapılacaktır.
03-10 Temmuz tarihleri arasında Bodrum/Turgut Reis’te   yapmayı planladığımız eğitim programı duyurusu

Eğitim bir değişim ve dönüşümdür. Eğitim camiasının fertleri olarak, öğretmen ve eğitim liderlerinin bu dönüşümün baş aktörleri olduğuna inanıyoruz. Son on beş yıl içeresinde eğitim öğretim alanında yapılan yatırımlar bu sürece hem nitelik hem nicelik açısından son derece olumlu katkı sağlamıştır.

Devlet ve milletimizin fedakârca yapmış oldukları bu katkıları taçlandırmak ve hem yurtiçinde hem uluslararası sahada layık olduğumuz konuma gelebilmek adına son altı yıl içerisinde 6.000’den fazla öğretmenle inovatif eğitimler gerçekleştirdik. Drama, zekâ oyunları, mental aritmetik, oyun terapisi, robotik, montessori, proje yazarlığı, öğretmen liderliği, hafıza eğitimi, hızlı okuma vb. eğitimlerimize katılan öğretmenlerimizden çok güzel geri dönüşler almaktayız.

Eğitimlerimiz, daha önce Ankara (4 eğitim), İstanbul (5), İzmir (4), Elazığ (3), Iğdır(2 eğitim), Aydın, İzmit, Van, Antalya, Aydın/Kuşadası (3 eğitim- Yaz Kampı), Aydın/Didim(Yaz Kampı), Bodrum/Turgutreis (Yaz Kampı), Uşak, Çanakkale, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Kayseri, , Erzurum (4), Samsun, Ağrı(5), Trabzon, Şanlıurfa, Adana, Sivas, Kırşehir illerinde başarıyla uygulanmıştır.

Öğretmenlerin eğitimler doğrultusunda, çocukların ve yetişkinlerin planlama, mantık yürütme, mantıksal çıkarımda bulunma, strateji geliştirme, sıra dışı düşünme, dikkat ve konsantrasyon, görsel uzamsal düşünme, hafıza ve bellek alanlarında gelişim sağlayan ve bununla birlikte sabır-sebat, yenilgiyi hazmetme, kararlılık ve karar verme konularında, öğrencilere ve ailelerine rehberlik edebilme düzeyine gelmişlerdir.

Bu amaçla ilçenizde görev yapan tüm öğretmenler için 03-10 Temmuz tarihleri arasında Atatürk Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Yaşam Boyu Eğitimi Destekleme Derneği işbirliği ile Bodrum-Turgut Reis’tegerçekleştirilecektir. Kurs bitiminde katılımcılara Uluslararası Geçerli Cardcert Sertifikası verilecektir.

 

Konuyu ilçenizde görev yapan öğretmenlere duyurmanızı ve web sitenizde yayımlamanızı saygılarımızla arz ederim.

Not: İlgilenen adaylar kayıt yaptırmak için, 05321133209 no’lu telefondan BÜŞRA AYDEMİR’ e ve 05321323007 no’lu telefondan AYŞENUR ÇIBIK’ a veya akademiegitim25@gmail.com, adresine mail yoluyla ulaşabilirler.

 

 

Web: akademiegitimdanismanlik.com.tr

 

YAZ KAMPI EĞİTİM TAKVİMİ
4-5 TEMMUZ EĞİTİMLERİ

ØDRAMA 1.KUR EĞİTİMİ

ØDRAMA 6.KUR EĞİTİMİ

ØZEKA OYUNLARI 1 EĞİTİMİ(Ortaokul/Lise)

ØANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİ

ØNLP

ØPROJE EĞİTİMİ6-7 TEMMUZ EĞİTİMLERİ

ØDRAMA 2.KUR EĞİTİMİ

ØMONTESSORİ (8 TEMMUZ DAHİL)

ØÖĞRENCİ KOÇLUĞU

ØMENTAL ARİTMETİK 1(Hafıza Teknikleriyle Desteklenmiş)

ØPROJE EĞİTİMİ

 

 

9-10 TEMMUZ EĞİTİMLERİ

ØDRAMA 3.KUR EĞİTİMİ

ØZEKA OYUNLARI 2(Okul Öncesi-İlkokul)

ØOYUN TERAPİSİ

ØMENTAL ARİTMETİK 2(Hafıza Teknikleriyle Desteklenmiş)

 

ØROBOTİK EĞİTİM

E80 Karayolu Aziziye Kaymakamlığı Binası Aziziye/ ERZURUM - (0442) 631 30 62

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.